Liposukce břicha

Bojujete s vystouplým břichem celý život, nebo je to záležitost posledních pár let? Zdravě jíte, cvičíte, ale přesto nakupujete stahovací prádlo, či naopak volná trička, abyste vše zamaskovali? Právě pro vás může být vhodná liposukce břicha.

Pro koho je zákrok vhodný?

 Pomoci může lidem, kteří mají tukové polštářky na břiše geneticky, kvůli dřívějšímu životnímu stylu i maminkám po porodu. Vyřeší převislé břicho po těhotenství, nebo nerovnoměrné uložení tuku kolem jizvy po císařském řezu. Důležité ale je, aby nebyla kůže povislá. Pak je vhodnější jiný zákrok, takzvaná abdominoplastika břicha .

 S konkrétním zákrokem i jeho rozsahem vám vždy poradí lékař, ke kterému se objednejte na konzultaci. Při té zjistíte, jakou metodu specialista zvolí a podmínky rekonvalescence. Záleží vždy na konkrétním člověku, ale obvykle se do tří dnů můžete vrátit do práce a za pár týdnů úplně odložíte speciální kompresní prádlo.

Kdy ne?

Rozmyslet si také musíte svůj zdravotní stav. Zvlášť, pokud je zákrok prováděný v anestezii (operace menšího rozsahu se provádí v lokálním umrtvení). 

Roli hraje, pokud se léčíte s:

  • ·        cukrovkou
  • ·        srdečním a plicním onemocněním
  • ·        poruchou srážlivosti krve
  • ·        vysokým krevním tlakem
  • ·        sklonem k žilní trombóze apod.

Samotný zákrok probíhá zhruba hodinu až dvě. Lékař do vybrané oblasti napustí roztok, který pak odsává spolu s tukem speciální kanylou za pomoci podtlaku. Chirurg zkušeně vybírá plochy tak, aby dosáhl co nejlepšího výsledku a zároveň nevznikly žádné viditelné přechody mezi operovanými a již neošetřenými částmi těla.

 Liposukce břicha lokální anestezie 19.900,-
 Liposukční prádlo  

                                                                                                                                                                  CHCI OBJEDNAT NA KONZULTACI 

WWW.CBPklinika.cz. Copyright Bílková©2017    www.estetikon.cz         

 .