MEZONITĚ

Přemýšlíte nad omlazením obličeje? Chcete podstoupit minilifting? Bojíte se radikálního zákroku? Tak právě pro vás jsou vhodné mezonitě. Jde o velmi šetrnou proceduru, při které dosáhnete skvělého liftingového efektu.

Ano opravdu při zákroku aplikujeme nitě. Jde o speciální samovstřebatelný materiál. Za pomoci této technologie dojde k vypnutí a omlazení kůže, nejčastěji v oblasti obličeje a krku. Mechanický efekt zavěšení kůže se projeví okamžitě. A s odstupem 2-3 týdnů se začne objevovat pozitivní vliv polydioxanonu na produkci kolagenu. Účinek přetrvává až 2 roky.

Pokud si vyberete zákrok zavěšení obočí, je možné ho zkombinovat s operací horních víček. Tím se vyřeší občasný nežádoucí pokles obočí, který se může stát při blefaroplastice.

Zákrok je:

  • ·rychlý a bezpečný
  • ·bezbolestný
  • ·bez rekonvalescence

Co lze očekávat?

  • ·mini-invazivní zákrok
  • ·místo vpichu se hojí rychle a bez jizev
  • ·okamžitý a dlouhodobý efekt až na 2 roky

Která místa jsou vhodná pro aplikaci?

Drobné vrásky kolem rtu, pokleslé obočí, vrásky mezi obočím, vrásky kolem očí, nasolabilní záhyby a vrásky, různé asymetrie v obličeji, vrásky na krku a dekoltu.

Jak to funguje?

Za pomoci mezonití se vytvoří kolagenová kostra, která vyplní vrásky a zároveň slouží jako opora pleti. Zlepší se prokrvení kůže, a tím dochází k jejímu projasnění. Vlákna jsou vyrobena z POLYDIOXANONU(PDO). Běžně se používají v medicíně, zejména v kardioologii, jako šicí materiál více jak 15 let. Vlákna jsou hypoalergení a sama se v organismu rozloží.

Zákrok netrvá déle než 15 až 30 minut.


                                                                                                                                              CHCI SE OBJEDNAT KE KONZULTACI 

1ks mono nít
 540,- 
1 ks  3D nítě
 950,- 
1ks max lift nítě
 1.250,- 
 celkové ošetření se pohybuje
 od 5.000,-
 15.000,-


0
WWW.CBPklinika.cz. Copyright Bílková©2017    www.estetikon.cz         

 .